Praca szuka człowieka!

1 września 2017 / dodał/a Tomasz Jarzumbek / Bez kategorii / 0 Komentarzy

Poszukujemy osoby chętnej do odbycia płatnego stażu/ praktyki do biura w Katowicach.

Podstawowe obowiązki stażysty:

– udział w tworzeniu oraz realizacji kampanii promocyjnych

– udział przy opracowaniu materiałów promocyjnych i reklamowych

– udział w tworzeniu strategii sprzedażowych i promocyjnych

– analizy potrzeb potencjalnych klientów/ grup klientów

– weryfikacja, analiza oraz wstępna klasyfikacja leadów

Zatrudniona osoba nabędzie szeroką i wszechstronną wiedzę z zakresu tworzenia i realizacji kampanii promocyjnych, praktycznych aspektów budowania relacji z klientami i potencjalnymi klientami, pracy z nowoczesnymi i innowacyjnymi narzędziami teleinformatycznymi wspierającymi relacje z klientami (CRM), umiejętności tworzenia skutecznych form przekazu oraz praktycznej umiejętności rozumienia potrzeb klienta.

Od kilku lat praktyka i staże to nasza najskuteczniejsza metoda rekrutacji przyszłych pracowników. Daj nam szansę Ciebie poznać!

Nasze wymagania:

– dokładność, cierpliwość,

– wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

– podzielność uwagi

– umiejętność pracy z aplikacjami biurowymi

– podstawowa wiedza z zakresu zarządzania, technologii informatycznych, technik sprzedaży

A oprócz tego cechuje Cię kreatywność, otwartość, inicjatywa chęć rozwijania własnych umiejętności oraz dobra organizacja pracy własnej oraz cenisz poczucie humoru, skontaktuj się z nami 🙂

Więcej informacji pod nr tel. 725 966 000

Aplikacje prosimy składać za pośrednictwem zakładki kariera

Przepraszamy, komentowanie w tym momencie jest wyłączone.