Praktykant w dziale IT – Staż IT

Oferujemy staż w dziale IT, który umożliwi Ci zdobycie pierwszego doświadczenia na rynku pracy.
Z nami przełożysz teorię na praktykę!

Wymagania:
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7, 8, 10)
  • Wiedzy w zakresie budowy i działania sieci komputerowych
  • Doświadczenie w zakresie telefonii VOIP
  • Mile widziana znajomość systemów Linux

Warunki pracy:

Praktyka w pełnym lub niepełnym wymiarze w biurze w ścisłym centrum Katowic (częściowo płatna). Możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyki.

Obowiązki:​
  • Wsparcie użytkowników w zakresie wykorzystywanego oprogramowania i sprzętu
  • Administrowanie systemami informatycznymi
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zadaniami i sprzętem
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i urządzeń informatycznych w firmie
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek programowych oraz sprzętowych
  • Przygotowanie do pracy stacji roboczych, laptopów i urządzeń peryferyjnych
  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania i urządzeń peryferyjnych
  • Utrzymanie i zarządzanie sieciami lokalnymi (LAN)