Młodszy specjalista ds. IT

Zakres obowiązków:

– Pierwsza linia wsparcia klientów

– Administracja systemami IT

– Wybór oraz zakup sprzętu

– Administracja systemami Windows oraz Linux

– Diagnostyka oraz naprawa sprzętu komputerowego

– Diagnostyka oraz rozbudowa infrastruktury sieciowej

– Prowadzenie strony internetowej

– Zapewnienie ciągłości działania systemów

– Sporządzanie stosownej dokumentacji

– Udział we wdrożeniach nowych systemów

– Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów operacyjnych i aplikacji

– Audyty stron internetowych

Wymagania:

– Wykształcenie min. średnie techniczne lub podobne

– Znajomość pakietu Office

– Znajomość systemów Linux i Windows

– Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu sieci komputerowych

– Znajomość obsługi i serwisowania sprzętu komputerowego

– Umiejętność pracy w zespole

– Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

– Rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

– Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

– Zainteresowanie branżą IT

– Prawo jazdy kat. B

– Doświadczenie we wsparciu systemów IT

    Curriculum Vitae (.pdf max 5mb)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)