Oferta stażu IT

Oferujemy staż w dziale IT, który umożliwi Ci zdobycie pierwszego doświadczenia na rynku pracy. Z nami przełożysz teorię na praktykę!

Zakres obowiązków:

– wspieranie działu IT w bieżących zadaniach,

– wspieranie użytkowników w zakresie obsługi urządzeń, problemów technicznych, podstawowego oprogramowania biurowego oraz innych aplikacji wykorzystywanych przez pracowników,

– przygotowywanie narzędzi dla pracowników (komputery, dostępy, konta, telefony itp.),

– prowadzenie dokumentacji z zakresu ewidencji sprzętu komputerowego

Wymagania:

– Rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

– Podstawowa znajomość środowskia windows

– Znajomość zagadnień sieciowych i wiedza z zakresu budowy komputerów;

– Umiejętność pracy w zespole

– Zainteresowanie branżą IT

– Komunikatywność

Mile widzane:

– Doświadczenie z systemami linux

Warunki stażu:

– Staż w pełnym lub niepełnym wymiarze

– Biuro zlokalizowane w centrum Katowic

– Częściowo płatny

– Możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyki.

– Czas trwania stażu to 6 miesięcy

    Curriculum Vitae (.pdf max 5mb)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)